Informacja Duon Praszka Sp. z o.o. 08.12.2015

Informacja Duon Praszka Sp. z o.o. 08.12.2015

Poniżej zamieszczam informację dla mieszkańców zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej w Praszce, jaką otrzymałem z prośbą o publikację ze spółki DUON.
>>>>>spółdzielnia- info o taryfie i obniżce<<<<<<

Dziś otrzymałem dodatkową informację ze Spółki Duon Praszka z prośbą o dopisanie do obecnego komunikatu:

W dniu 09.12.2015 r. otrzymaliśmy ze Spółdzielni Mieszkaniowej w Praszce pismo Nr Z/2176/2015, będące w części odpowiedzią na naszą propozycję z dnia 09.11.2015 r., a w którym to piśmie Spółdzielnia po raz kolejny odmawia podpisania aneksu do obowiązującej strony umowy zasłaniając się Uchwałą Nr 7/2015 obligującą Zarząd do budowy nowych kotłowni.

W związku z powyższym, w uzupełnieniu do naszej informacji, informujemy wszystkich odbiorców ciepła, że takie stanowisko Zarządu Spółdzielni blokuje możliwość podjęcia jakichkolwiek rozmów nt. dalszej obniżki kosztów opłat z tytułu dostarczanego ciepła. We wszystkich dalszych decyzjach taryfowych Spółka będzie się poruszała wyłącznie w zgodzie z obligującymi przepisami prawa w zakresie kształtowania wysokości opłat.

2 Comments on “Informacja Duon Praszka Sp. z o.o. 08.12.2015”

  1. DUON dlaczego nie piszecie na jaki okres musi byc podpisana umowa 10 lat a teraz 5 lat przy spadajacej cenie gazu powyzej 20%. Mieszkańcy to nie frajerzy tez swój rozum mają i potrafia liczyc.

  2. Rozważny a nie poważny jak widać. Co kolejny wariat z chęcią na własną prywatną kotłownie ?
    Nie , mieszkańcy to nie frajerzy i już widzą że ceny Duonu musi zatwierdzić URE i jak będzie spadał gaz to i ceny pójdą w dół, a tez i umiemy czytać – umowę można rozwiązać jeśli koszty bedą wyższe. Szukajcie sobie frajerów gdzie indziej albo niech sie komitet społeczny z zarzadem zrzuci jak tak chca. moi sąsiedzi nie płąca i co nagle zaczną płacić jak im kotłownie postawicie? gówno prawda – ja bede musiał zapłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: